Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteren çeşitli sektörlerdeki firmalara denetim, vergi, muhasebe, bordrolama ve danışmanlık alanlarında uzman ve bağımsız bir kuruluşuz.

Biz kimiz, ne yapıyoruz?


shape shape

Çalışma Metodumuz

Firmamızın benimsediği genel yaklaşım, müşterilerimizi bir iş ortağı olarak görmek, deneyim, uzmanlık ve kaynaklarımızı kullanarak her iki tarafın da yarar sağlayacağı uzun süreli bir ilişki kurmaktır.

Amacımız

İş ortaklarımızın başarıya giden yolda sağlam bir temele sahip olmasını sağlamak ve onlara doğru iş stratejileri geliştirmek konularında katkı sağlayarak artı değer üretmektir.

Hedefimiz

Daima hızlı, etkili ve sağlıklı iletişim kurarak iş ortaklarımıza özgü, yüksek kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmaktır.

shape

Ekibimiz ile tanışın.


Değerler ve İlkeler

Vazgeçmeyeceğimiz bu üç ilkeyi benimsedik ve tüm iş ortaklarımız ile evrensel değerler ışığında hizmet sağlıyoruz.

Bağımsızlık

İş ortaklarımıza verdiğimiz tüm hizmetlerde “Bağımsızlık” kavramını önemsiyoruz. Etik değer ve bağımsız denetim anlayışına sahip ekibimiz, verdiğimiz hizmetlerde bu anlayış ile görevlerini ifa ederler.

Sorumluluk

Sorumluluk yaklaşımı ile, müşterilerimizi bir iş ortağı olarak görmek, deneyim, uzmanlık ve kaynaklarımızı kullanarak her iki tarafın da yarar sağlayacağı uzun süreli bir ilişki kurmayı hedeflemektedir.

İş ortaklarının yaşayabileceği tüm sorunları, kendimize ait hissederek, paydaşlarımıza ne gibi değerler yaratabileceğimizin sorumluluklarını her zaman taşımaktayız.

Süreklilik

Anlık problem çözümleri ile birlikte sürdürülebilir sistemler kurarak iş ortaklarımıza gerçek bir katma değer yaratmak için çalışıyoruz.

Yerel ve uluslararası alanda elde ettiğimiz tüm tecrübelerimizi sürekli olarak iş ortaklarımız ile paylaşıyor ve onları geleceğe taşıyoruz.

İşleri farklı yapıyoruz.

Şirketinizi Bulut Muhasebe ile her zaman takip ediyoruz

VIER PARTNERS olarak ülkemizdeki mevzuat gelişmelerini takip etmekle kalmıyor, iş dünyasındaki profesyonellerin hikayelerine dokunmak istiyoruz.

Muhasebe mesleğindeki hızlı değişime ayak uydurmak ve şimdiden kişisel gelişim haritalarının hazırlanmasını önemsiyoruz. Dünyadaki Endüstri 4.0 devrimi bu sektörün oyuncularına gerekli mesajları vermeye devam ediyor.

PCP Global üyeliğimiz ile küresel çözümler üretiyoruz.

PCP Global, bağımsız danışmanlık ve muhasebe firmalarının küresel birliğidir. 37 ülkede temsil edilen farklı konularda global hizmetler veren PCP Global, yerel ve uluslararası müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakta, kişilere ve şirketlere özel tavsiyeler sunmaktadır.

VIER Partners CPA, network şirketi olarak Türkiye’de PCP Global ailesini gururla temsil etmektedir.

Birlikte Çalışmanın Gücü EMPOWER WOMEN

Cinsiyet klişelerine meydan okuyarak ve disiplinler arasındaki engelleri yıkarak yeniden tanımlayan kadınları, kadınlar için fırsatlar yaratanları ve dünyayı daha eşit hale getirmek için katkıda bulunan her zaman kadınların yanındayız.

Şirketimiz 13.03.2020 tarihinde” WEPs – Kadının Güçlenmesi Prensipleri” sözleşmesini imzalamıştır.

#BREAKTHEGLASS

Biz,
çalışmaya hazırız.

PEKİ YA SİZ?