Değer ve İlkelerimiz

VIER Partners CPA olarak amacımız, iş ortaklarımızın başarıya giden yolda sağlam bir temele sahip olmasını sağlamak ve onlara doğru iş stratejileri geliştirmek konularında katkı sağlayarak artı değer üretmektir.

 

Hedefimiz, daima hızlı, etkin ve sağlıklı iletişim kurarak iş ortaklarımıza özgü, yüksek kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmaktır.  

 

Bunun için vazgeçmeyeceğimiz üç ilkeyi benimsedik ve tüm iş ortaklarımız ile evrensel değerler ışığında hizmet sağlıyoruz.

 

BAĞIMSIZLIK

VIER Partners CPA olarak, iş ortaklarımıza verdiğimiz tüm hizmetlerde “Bağımsızlık” kavramını önemsiyoruz. Etik değer ve bağımsız denetim anlayışına sahip ekibimiz, verdiğimiz hizmetlerde bu anlayış ile görevlerini ifa ederler.

SORUMLULUK

VIER Partners CPA, sorumluluk yaklaşımı ile, müşterilerimizi bir iş ortağı olarak görmek, deneyim, uzmanlık ve kaynaklarımızı kullanarak her iki tarafın da yarar sağlayacağı uzun süreli bir ilişki kurmayı hedeflemektedir.

 

Bunun dışında iş ortaklarının yaşayabileceği tüm sorunları, kendimize ait hissederek, paydaşlarımıza ne gibi değerler yaratabileceğimizin sorumluluklarını her zaman taşımaktayız.

SÜREKLİLİK

VIER Partners CPA olarak, anlık problem çözümleri ile birlikte sürdürülebilir sistemler kurarak iş ortaklarımıza gerçek bir katma değer yaratmak için çalışıyoruz.

 

Yerel ve uluslararası alanda elde ettiğimiz tüm tecrübelerimizi sürekli olarak iş ortaklarımız ile paylaşıyor ve onları geleceğe taşıyoruz.

#BREAKTHEGLASS 

EMPOWER WOMEN

Cinsiyet klişelerine meydan okuyarak ve disiplinler arasındaki engelleri kırarak yeniden tanımlayan kadınları, kadınlar için fırsatlar yaratanları ve dünyayı daha eşit hale getirmek için katkıda bulunan her zaman kadınların yanındayız. 

Kampanyaya Sizde Katılın!

#BREAKTHEGLASS kadınların ekonomik güçlenmelerini sınırlayan kültürel ve sosyal engellerle karşılaştıkları tüm cephelerdeki sorunları vurgulamayı kapsamaktadır.

Screenshot 2020-05-01 at 15.17.03.png