Bordrolama Hizmetleri ve Teşvikler

Yerel ve uluslararası iş ortaklarımız için özlük işlemleri ve bordrolama hizmetlerimiz ile, şirketlerinin yönetimsel giderlerinin azaltılmasında önemli bir katkı sağlıyoruz.

Bu hizmetlerimiz sayesinde iş ortaklarımıza, istenen ücret gizliliğini de sağlamaktayız. Ayrıca bordro hizmetleri ile birlikte tüm yasal bildirim ve süreçler ile ilgili profesyonel ekibimiz sürekli danışmanlık sağlayacaktır.  İş ortaklarımız için zaman ve maliyet tasarrufuna neden olacak uygulamalarımız, maksimum fayda hedefi ile sizlerle buluşmaktadır.

 

Hizmetlerimize ilişkin detaylar,

 

• Saatlik/Günlük/Aylık Bordroların hesaplanması

• Bordrolamaya ilişkin her türlü resmi hesaplama, raporlama ve bilgilendirme

• Sosyal Güvenlik Kurumu işe giriş ve çıkış işlemleri

• Ücret bordrolarının iletilmesi, banka ödemeleri, prim ve avans gibi bordrolama süreçlerine ilişkin danışmanlık

• Özlük işlemleri

• İş Kanunu ve uygulamaları konusunda her türlü danışmanlık verilmesi, yasal uygulamalar ve değişiklikler konusunda bilgilendirme yapılması

 

 

Gizliliği Önemsiyoruz

 

- Hazırlanan ücret bordrolarını her personel için ayrı şifreli olarak e-mail ile ulaştırıyoruz ya da kapalı zarf usulü iş ortaklarımız ile paylaşıyoruz.

 

- Ayrıca ücret ödemeleri için banka formatı oluşturulurken de, bu ödemelerin sistem tarafından şifreli olarak gönderilmesini sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin

Vier Partners Siyah.png

Simge ​Kalyoncu

 

Muhasebe Uzmanı

simgekalyoncu@vierpartners.com.tr

+90 212 243 87 33

Cihangir, Beyoğlu, ISTANBUL

  • LinkedIn - Siyah Çember

Tahsin İNCİ

Tax Manager

tahsininci@vierpartners.com.tr

+90 212 243 87 33

Cihangir, Beyoğlu, ISTANBUL

  • LinkedIn - Siyah Çember

ŞİRKETİNİZ İÇİN SGK TEŞVİKLERİNDE MAKSİMUM FAYDA SAĞLAYIN

VIER Partners CPA, SGK İşveren prim maliyetlerinin azaltılması ve piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlanması için güncel teşvik imkânlarının takibini yapmaktadır.

 

Bu hizmet ile iş ortaklarımız; Yararlanma imkânı olup da yararlanmadıkları sigorta teşviklerinin kapsamlı analizini yapmakta ve  güncel mevzuat çerçevesindeki teşviklerden maksimum düzeyde fayda sağlayabilmektedirler. Ayrıca SGK kapsamındaki genel danışmanlık hizmetini de iş ortaklarımıza daima aktarıyoruz.